Zeb Springs - ISPA - New Orleans Fuar Standı • Planet Exhibitions
Back to top

Zeb Springs – ISPA – New Orleans Fuar Standı

  /    /  Zeb Springs – ISPA – New Orleans Fuar Standı

Zeb Springs – ISPA – New Orleans Fuar Standı

Zeb Springs için hazırladığımız fuar standımız kuruluma bir gün kala fuarın ertelenmesi nedeni ile kurulamamış ve şirketimizin Chicago’daki deposuna alınmıştır. Bir sonraki sene hayata geçecek olan standımızın resimleri sizlerle paylaşılacaktır.

 

Amerika Fuar Standı

 

Zeb Springs, ISPA New Orleans Fuar Standı Amerika’da gerçekleştirdiğimiz fuarlara yeni bir referans eklememizi sağladı. Amerika’da üretim, depolama ve tedarikçi ağını sürekli geliştirmekte olan ve Amerika Fuar Standı alanında en çok tercih edilen şirketlerden birisi olan Planet Exhibitions sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacaktır.

 

MCG Group

 

Planet Exhibitions | MCG Group şirketlerinden birisidir ve grubun Amerika’da Fuar Standı tasarım, üretim alanında gösteren şirketidir.

 

ISPA New Orleans Fuarı hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen tıklayın

 

ISPA, Ernest N. Morial Convention Center’da düzenlenir. New Orleans ve Ernest N. Morial Convention Center hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen tıklayın

 

Peki neden New Orleans Fuar Standı ? Amerika’da en çok fuar New Orleans’da düzenlenir, “Blues’in Kalbi ” olarak anılan New Orleans aynı zamanda fuar sektörününde bir çok önemli etkinliğe ev sahipliği yapar.

 

 

Zeb Springs Hakkında :

ZebSprings torba yay üretiminde uzmanlaşarak; yatak, uyku ürünleri ve oturma ürün grupları endüstrilerine yönelik yenilikçi ve ihtiyaca özel ürünler sunan çözüm ortağı olma hedefiyle kurulmuştur.

ZebSprings yüksek teknolojili üretim hattı, tecrübeli yönetim kadrosu ve teknik ekibiyle geniş yelpazede torba yay ürün çeşitlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Kayseri Serbest Bölgede, 5.400 m2’si kapalı olmak üzere toplam 20.000 m2 alan üzerine kurulu olan ZebSprings; alanında global olarak tercih edilen, önemli bir endüstriyel tedarikçi olmayı hedeflemektedir.

Müşteri :

Zeb Springs

Category:

Date:

Planet-exhibitions-logo-beyaz
Follow us