Simfer – Home Inspired Show – Chicago Fuar Standı • Planet Exhibitions
Back to top

Simfer – Home Inspired Show – Chicago Fuar Standı

  /    /  Simfer – Home Inspired Show – Chicago Fuar Standı

Simfer – Home Inspired Show – Chicago Fuar Standı

Simfer için hazırladığımız fuar standımız kuruluma bir gün kala fuarın ertelenmesi nedeni ile kurulamamış ve Freeman deposuna alınmıştır. Bir sonraki sene hayata geçecek olan standımızın resimleri sizlerle paylaşılacaktır.

 

Amerika Fuar Standı

 

Simfer, The Home Inspired Show Fuar Standı Amerika’da gerçekleştirdiğimiz fuarlara yeni bir referans eklememizi sağladı. Amerika’da üretim, depolama ve tedarikçi ağını sürekli geliştirmekte olan ve Amerika Fuar Standı alanında en çok tercih edilen şirketlerden birisi olan Planet Exhibitions sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacaktır.

 

MCG Group

 

Planet Exhibitions | MCG Group şirketlerinden birisidir ve grubun Amerika’da Fuar Standı tasarım, üretim alanında gösteren şirketidir.

 

The Home Inspired Show, Chicago Fuarı hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen tıklayın

 

McCormick Convention Center’da düzenlenir. Chicago ve McCormick hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen tıklayın

 

Peki neden Chicago Fuar Standı ? Amerika’da en çok fuar Chicago’da düzenlenir, “Rüzgar Şehri” olarak anılan Chicago aynı zamanda fuar sektörününde lokomotifidir.

 

 

Simfer Hakkında

 

Kuruluşundan bu yana bir aile şirketi olan Simfer, 1977’de Türkiye’nin ilk entegre katı yakıt sobası üretimi ile faaliyete başlamıştır. 1997 yılında pişirici grubu ürünlerinin üretimine geçerek faaliyet alanını genişletmiştir. Öncelikli odak noktası, bu alandaki yenilikçi bilgi birikimi ve geniş tecrübesiyle kapsamlı bir ürün yelpazesi sunabileceği ev aletleri ürünleridir. Simfer, tesis ve AR-GE alanında yaptığı önemli yatırımlar ile patentli ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir. Teknoloji odaklı bir felsefeye sahip olan ve yeni iş fırsatlarını sürekli değerlendirmenin önemli olduğuna inanan Simfer, 2015 yılında soğutucu fabrikasını açarak 3 farklı üretim tesisi ile toplam 215.000 m2 üretim alanına sahip olup, çalışan sayısını 2000’den fazlaya çıkarmıştır.

Simfer, 150’den fazla ülkeye ihracat yapan Türkiye’nin önde gelen ev aletleri üreticilerinden biridir ve Türkiye’de 6 milyon adet yıllık üretim kapasitesi ile ilk 500 sanayi kuruluşuna yer almaktadır.

Simfer, dünyanın farklı yemek kültürlerine göre tasarlanmış yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Vizyonu, inovatif modellerle segmentinde en çok tercih edilen 10 marka arasında olmaktır. Tasarıma verdiği önemle yola çıkarak, Türk Patent Enstitüsü tarafından düzenlenen 5.Patent Ödüllerinde “En İyi Çıkış Yapan 1. Firma” ödülüyle onurlandırılmıştır. Küresel pazarda marka bilinirliği ve yatırımını arttırmak için Simfer markası, 2016 yılında Ticaret Bakanlığı tarafından Turquality Marka destek programına dahil edilmiştir.

Geleceğe önem veren ve doğaya saygı duyan Simfer, çevre korumasını yol gösterici ilkelerden biri ve sağlıklı iş performansının kilit bir bileşeni olarak kabul etmektedir.  Simfer ayrıca aile odaklı pratik çözümlerle güvenliği de ciddiye almaktadır.

Fonksiyonel ve kullanışlı tasarım ürünleri sunan Simfer, mutfağın her evin kalbi olduğuna inanmakta ve evlerin kalbine dokunmaya devam etmektedir.

 

Faydalı bilgilerin yer aldığı blog yazılarımızı okumak isterseniz tıklayınız

Amerika fuarlarını görmek isterseniz tıklayınız

Chicago hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

Müşteri :

Simfer

Category:

Date:

Planet-exhibitions-logo-beyaz
Follow us