Jumbo - Home Inspired Show - Chicago Fuar Standı • Planet Exhibitions
Back to top

Jumbo – Home Inspired Show – Chicago Fuar Standı

  /    /  Jumbo – Home Inspired Show – Chicago Fuar Standı

Jumbo – Home Inspired Show – Chicago Fuar Standı

Jumbo için hazırladığımız fuar standımız kuruluma bir gün kala fuarın ertelenmesi nedeni ile kurulamamış ve Freeman deposuna alınmıştır. Bir sonraki sene hayata geçecek olan standımızın resimleri sizlerle paylaşılacaktır.

 

Amerika Fuar Standı

 

Jumbo, The Home Inspired Show Fuar Standı Amerika’da gerçekleştirdiğimiz fuarlara yeni bir referans eklememizi sağladı. Amerika’da üretim, depolama ve tedarikçi ağını sürekli geliştirmekte olan ve Amerika Fuar Standı alanında en çok tercih edilen şirketlerden birisi olan Planet Exhibitions sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacaktır.

 

MCG Group

 

Planet Exhibitions | MCG Group şirketlerinden birisidir ve grubun Amerika’da Fuar Standı tasarım, üretim alanında gösteren şirketidir.

 

The Home Inspired Show, Chicago Fuarı hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen tıklayın

 

McCormick Convention Center’da düzenlenir. Chicago ve McCormick hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen tıklayın

 

Peki neden Chicago Fuar Standı ? Amerika’da en çok fuar Chicago’da düzenlenir, “Rüzgar Şehri” olarak anılan Chicago aynı zamanda fuar sektörününde lokomotifidir.

 

 

Jumbo Hakkında

 

1947 yılında Nubar Çolak tarafından İstanbul Çemberlitaş’ ta küçük bir atölyede sarı dökümden çatal kaşık bıçak üretimi ile kuruldu.

1950’ li yıllardan günümüze dünya kalitesine ulaşan Jumbo 1966 ve 1987 yıllarında uluslararası kalitesini 2 adet altın madalya ile kanıtlamıştır.

198 yılında Minas Çolak ile birlikte Türkiye’ de moda yaratan bir firma olmuş ve 2005 yılında Süper Marka ödülüne layık görülmüştür.

 

Faydalı bilgilerin yer aldığı blog yazılarımızı okumak isterseniz tıklayınız

Amerika fuarlarını görmek isterseniz tıklayınız

Chicago hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

Müşteri :

Jumbo, Türkiye

Category:

Date:

Planet-exhibitions-logo-beyaz
Follow us