Merak Edilenler – Planet Exhibitions
Back to top
Image Alt

Merak Edilenler

Endişeye gerek yok tüm cevaplarımız hazır

Amerika Fuar Standı Merak Edilenler : Eğer Amerika’da daha önce bir fuara katılmadıysanız yada daha önce negatif deneyimleriniz olduysa içinizi ferahlatacak soru ce cevaplar aşağıda sizi bekliyor, Siz sıcak bir kahvenizi yudumlarken biz Amerika Fuar Standı hakkında tüm cevapları size sunmaktan memnuniyet duyarız.

Nerede üretiyorsunuz ?

Bu soru standın büyüklüğüne, zamana ve standın tasarımına göre değişir. Stand şayet çok özel bir tasarım gerektirmiyorsa, yuvarlak hatlı ve lake malzemeler yoksa standı kesinlikle Amerika’da üretiyoruz. Kuzeydeki fuarlar için Chicaho ve güneydeki fuarlar için Las Vegas stand üretimi için kullandığımız şehirler. Ancak büyük metrekareli ve özel tasarım detaylar içeren bir standsa ve Türkiye’den deniz yolu ile göndermeye vaktimiz yetiyorsa o halde standı Türkiye’de üretip göndermek daha anlamlı oluyor. Amerika Fuar Standı

Baskılar için tasarımları ne zaman göndermeliyiz ?

Sözleşmeyi imzaladıktan bir hafta sonra tasarımları göndermenizi bekliyoruz. Bu süre hiç bir durumda fuar tarihinden bir aydan daha kısa olamaz. Baskıların yüksek çözünürlükte ve katmanlı (layer) olması gerekmektedir.

Sergileyebileceğim ürünleri sizinle gönderebilir miyim ?

Evet deneyimli iş ortaklarımız vasıtasıyla ürünlerinizi deponuzdan alır ve fuar standınıza kadar getirip teslim ederiz. Eğer ürünleri fuar sonrası imha etmemizi isterseniz bunu memnuniyetle yapabilir yada deponuza geri gönderebiliriz. Seçim sizin…

Standın kurulumunu siz mi yapacaksınız ?

Doğru stand kurulumunu ekiplerimiz yapacak ancak Amerika’daki fuar merkezlerindeki uygulamalar gereği fuar merkezinden sendikalı çalışan çalıştırmamız gerekebilir. Standın ve sizin için en doğrusu ne ise her zaman onu yaparız.

Stand malzemeleri alana kadar siz mi getiriyorsunuz ?

Amerika’daki kurallar gereği üretilen tüm malzemeler tam zamanında fuar alanı ön depoya teslim edilir. Ürünler daha sonra fuar alanı işletmecisi tarafından kurulum günü stand alanına kadar teslim edilir. # Las Vegas fuar Standı

Neden Ahşap Stand ile fuara katılmalıyız?

Standlar genelde üç farklı formda tercih edilir. Bunlar octanorm, maxima ve ahşap standlardır. Özellikle ahşap tasarımda firmanıza ve ürünlerinizin sergileme şekline uygun ebat ve renklerde uygulama yapılabildiği için öncelikli tercih sebebidir. Amerika Fuar standı konusunda ahşap genellikle en iyi seçenektir.

Standlar kiralık mı? Satılık mı?

Yapacağımız tasarımda standlarımızın fiyatlandırması kiralama şeklindedir. Ahşap ürün uygulama sonrası sökümde hasar göreceği için genelde tek kullanımlık kiralama yapılmaktadır. Satın alma opsiyonu müşteri temsilcilerimizle yapacağınız birebir görüşmelerde öğrenebilirsiniz. Amerika Fuar Standınız için en uygun seçenek genellikle kiralamadır. Fikir vermesi açısından stand tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz.

Stand maliyetlerini etkileyen unsurlar nelerdir?

Amerika Fuar Standı maliyetleri her stand için özel hesaplamalar gerektirir. Standda kullanılacak renklerden görsel uygulamalara, aydınlatma ekipmanlarından mobilya seçimine kadar her detay maliyeti etkileyen unsurlardandır. Müşteri temsilcilerimiz bütçe, fayda konusunda sizlere en uygun opsiyonları sunacaktır.

Stand yapımında kullanılan malzeme Avrupa’dakilere göre farklı mıdır ?

Yapı olarak aynı malzeme kullanılmakla birlikte ürün ebatlarında değişkenlik gösterir. Tasarım ekibimiz bu ölçüleri baz alarak üretim paftalarını oluşturmaktadır. Organizatör kriterlerine uygun ebatlama yapılarak Amerika Fuar Standınızın montajı gerçekleştirilir.

Avrupa fuarlarına göre stand onay noktasında farklılık var mı?

Amerika Fuar Standı projelerinde, tasarımın organizatöre standın onaylatılması her eyalet ve fuar organizatörüne göre değişkenlik gösterebilir. Anlaşma sonrası ekibimiz bu süreçte sizlerle birlikte hareket etmekten mutluluk duyar.

Elektrik, su, hava vs. ihtiyaçlarımızın siparişlerini nasıl veriyoruz?

Fuarda ihtiyaç duyduğunuz elektrik, su, hava gibi gereksinimlerinizi birlikte belirleyerek sipariş konusunda operasyon ekibimiz yardımcı olacaktır. Arkadaşlarımız doğrudan sipariş girmemekle beraber sürecin her aşamasında Amerika Fuar Standı projelerinizin başarılı olması için destek vermektedir.

Catering, Host veya Hostes hizmeti alabiliyor muyuz?

Stand konusunda en iyi hizmeti verdiğimiz gibi Catering, Host veya Hostes ihtiyaçlarınıza da en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın. Bu konuda ilgili müşteri temsilcimiz ile bir araya gelmenizi tavsiye ederiz. Amerika Fuar Standı için hello@planetexhibtions.com adresine mail atabilirsiniz

Fuar esnasında yaşanacak aksaklıklar için çözümünüz nedir?

Fuar süresince fuarda kurduğumuz stand sayısına göre teknik ekibimizden en az bir personeli hazır bekletiyoruz. Fuar’da tek standımız varsa o halde teknik sorunlar için telefon desteği veriyoruz. Standınızda karşılaşabileceğiniz en ufak aksaklıkta bizden ulaşabileceğiniz biri mutlaka vardır. Amerikada fuar standı operasyonları için için bizi arayabilirsiniz +1 702 4420986 Amerika Fuar Standı Merak Edilenler

Avrupa ve Türkiye fuarlarına göre sizden alamayacağımız hizmet var mı?

Avrupa yada Türkiye’de stand firmalarından ne hizmet alıyorsanız aynısını ve daha fazlasını bizden alabilirsiniz. Amerika’da kendinizi rahat hissetmeniz için atölye ve ofislerimiz her zaman hizmete hazır ve taleplerinizi karşılayacak kapasiteye sahiptir. Amerika Fuar Standı için en doğru yerdesiniz. Amerika fuarları hakkında daha fazla bilgi için Blog Sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Amerika Fuar Standı Merak Edilenler

Planet-exhibitions-logo-beyaz
Follow us