Lokasyonlar – Planet Exhibitions
Back to top

Lokasyonlar

  /  Lokasyonlar

Las Vegas

Amerika’da en çok fuar düzenlen şehir Las Vegas aynı zamanda tam bir eğlence ve tatil şehridir. Bir çok Amerikalı tatilini bu şehirde geçirir ve bu şehir adeta 24 saat asla uyumaz. Amerika’da düzenlenen en büyük fuarlar CES ve MAGIC Las Vegas bu şehirde düzenlenmektedir. İrili ufaklı yüzlerce etkinliğin düzenlendiği bu şehirde geniş bir tedarikçi ağına ve üretim imkanlarına sahibiz. Lütfen bizimle  temasa geçmeye çekinmeyin

Adress
400 S 4th St Suite 500, Las Vegas, NV  89101
Telefon:

Chicago

Amerika’nın 3.büyük şehri Chicago Rüzgar Şehri olarakda bilinir. 1833 yılında kurulan şehir Amerika’daki ilk gökdelenin bu şehre yapılması ile hızla büyümeye başlamıştır. Şehirde 2 büyük fuar merkezi vardır. Uluslararası fuarlar genelde McCormik Place’de yapılır. Diğer alan ise Donald E Stephens kongre Merkezidir. Chicago Amerika’da üretim imkanlarımızın olduğu ikinci şehirdir.

Adress
401 N Michigan Ave Suite 1200, Chicago, IL 60611
Telefon:

Dubai

Dünyanın en çok ziyaret edilen destinasyon şehirlerinden Dubai göz alıcı gökdelenleri, alışveriş merkezleri ve sahil şeridinin yanısıra Ortadoğunun en önemli fuarlarının düzenlendiği bir şehirdir. Dünya Ticaret Merkezi kompleksi içerisinde yer alan kongre merkezi 92.000 m2 sergi alanına sahip ve Big5, Gulfood ve GITEX gibi çok önemli fuarlara ev sahipliği yapmaktadır. Dubai üretim tesisimiz ve önemli projeleriniz için bizimle bağlantı kurabilirsiniz

Adress
Near Alqouz mall, Alqouz industrial area 3, Alqouz, UAE
Telefon:
Mail
Bizi Takip edin:

Köln

Dünyanın en önemli fuarları Almanya’da düzenlenmektedir. Bir çok önemli fuar şehri olan Almanya’nın nüfus olarak en kalabalık eyaleti North Rhine-Westphalia’nın en büyük şehri Köln’de Almanya ofisimiz yer almakta ve Duisburg’ta üretim imkanlarımız bulunmaktadır. Almanya üretimlerimiz gerekmesi haline Türkiye üretim tesisimizden de gerçekleşmektedir.

Adress
Moltkestraße .123-131
D- 50674 Köln
Telefon:

Şangay

Fuarlar konusunda bir efsane olan Şangay yeni yapılan fuar merkezi ile göz dolduruyor. Bir çok önemli fuara ev sahipliği yapan Shanghai New International Expo Centre (SNIEC) 2002 senesinde açılmış olup 200.000 m2 kapalı ve 100.000 m2 açık sergileme alanı ile dünyanın en kapsamlı fuar alanlarınandır. Şangay değerli iş ortaklarımız ile size üretim desteği verdiğimiz bir lokasyondur. Lütfen bölgesel iş ortağımız ile temasa geçiniz.

Adress
Shanghai, Huangpu, Huaihai Road, 333号瑞安广场1206
Telefon:

İstanbul

Doğduğumuz ve büyüdüğümüz şehir İstanbul. 2 kıtanın birleşim yeri benzersiz doğa l ve tarihi güzellikleri kadim şehir İstanbul bir çok ulusal ve uluslararası fuarlara ev sahipliği yapmaktadır. 2 büyük fuar merkezinin yer aldığı bu şehirde 1.600 m2 lik üretim tesisimiz ile gerek Türkiye ve gerekse Avrupa için kaliteli standlar üretmekteyiz. Lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.

Planet-exhibitions-logo-beyaz
Follow us