Hakkımızda – Planet Exhibitions
Back to top
Image Alt

Hakkımızda

Amerika Fuar Standı

Planet Exhibitions Chicago ve Las Vegas‘ta üretim tesisleri bulunan Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika başta olmak üzere Kuzey ve Güney Amerika kıtasında fuar standı tasarım, üretim, montaj ve depolama hizmeti sunan global bir hizmet şirketidir. Amerika Fuar Standı konusunda konusunda ülkenin çeşitli eyaletlerinde cep depolar ile müşterilerine hizmet verir. Hakkımızda

Nasıl Hizmet alırsınız ?

Planet Exhibitions, tasarımı onaylamanız halinde üretimleri ABD içerisinde gerçekleştirir ve standınızı herhangi bir gümrük endişesi duymadan fuar alanına getirir. Siz alana geldiğinizde standınız eksiksiz bir operasyon başlamış ve başarı ile devam ediyor olur. Başlangıçta bize vermeniz gereken tek şey sadece ne istediğinizi içeren brieftir. Hakkımızda

Sürpriz Bütçeler ?

Amerika fuarları pek çok sürpriz maliyetler oryaya çıkarabilir. Hizmet alacağınız firma bir çok maliyeti sözleşmesine dahil etmeyebilir. Bu konuda dikkatli olmanız gerekmektedir. Planet Exhibitions bu konuda size sürpriz bütçeler çıkarmayacağına dair söz veriyor. Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz hello@planetexhibtions.com adresine mail atabilirsiniz

Biz Kimiz ?

Biz 1998’den beri üretims sektörü içerisinde yer alan ve dünyanın her yerinde güvenle fuar standı hizmeti sunan MCG Holding A.Ş‘nin Amerika’da yer alan iştirakiyiz. MCG Holding A.Ş. Snap Exhibitions ve Quattro Stand markaları ile beraber Dubai’den Londra’ya, Şangay’dan Cape Town’a dünyanın pek çok noktasında fuar standı hizmeti sunar. Büyük bir ailenin sadece Amerika Fuar Standı pazarına odaklanmış, Amerika’da yaşayan ve hizmetlerini yerel olan sunan bir şirketiz. Bize güvenebilirsiniz

Bize nasıl ulaşırsınız?

Biz size çok yakınız. Şayet Amerika’da iseniz bizi lütfen +1 702 442 09 86 veya Türkiye’den arayacaksanız +90 850 305 23 79 nolu telefonlarımızdan arayabilir veya hello@planetexhibitions.com mail adresimize mail atabilirsiniz. Ayrıca bu web sitesi üzerinde yer alan formlarımızdan da kolayca ulaşabilirsiniz. Söz veriyoruz 24 saat içerisinde size geri döneceğiz.

a

Güçlü Yanlarımız !

001.

Gözalıcı Tasarımlar

Yüzler stand arasında kaybolmamak için tasarım ile farklılaşmak gerekir. Tasarımcılarımız Amerika Fuar Standı konusunda özgün tasarımlar sunuyor.

002.

Zamanında Teslim

Her zaman zamanında teslim için üstün bir gayret gösteririz. Bu süreçte sizin de desteğiniz ile bir gün önce en geç 17:00 da eksiksiz bir şekilde teslim için çalışıyoruz.

003.

Amerika’da üretim

Standlarınızı Amerika’da üretiyoruz ve bu sayede hem hızlıyız hemde gümrük endişelerinden uzağız. Chicago ve Las vegastaki atölyelerimiz hazır.

004.

Yerel İmkanlar

Standınızı hangi şehirde olursa olsun önceden yaptığımız tedarikçi anlaşmaları ile son dakika teleplerini yerine getirebiliyor. Ahşap ürünleri satıcıları, cnc shoplar yada elektrikçiler ile temastayız.

005.

Uygun bütçeler

Amerika Fuar Standı bütçeleri her zaman sizi endişelendirir. Maliyetler yüksektir ve biz uygun bütçe sunabilmek için gece gündüz çalışıyoruz.

006.

Tecrübeli Ekip

Evet Amerika’da pek çok salona çalıştık ve fuar merkezleri hakkında bilgi birikimine sahibiz. Ekibimiz regülasyonları iyi biliyor ve yerel otoriteler ile çalışma deneyimine sahip.

Newsletter
Newsletter

Takım Arkadaşlarımız

En iyisi olmak için çalışıyorlar!

ekip-amerika-fuar-standi-3
ekip-amerika-fuar-standi-1
ekip-amerika-fuar-standi-4
ekip-amerika-fuar-standi-2
Planet-exhibitions-logo-beyaz
Follow us