Fuar Standı • Planet Exhibitions • Amerika Fuar Standı
Back to top

Fuar Standı

  /  Fuar Standı

Fuar Standı Yurtdışı fuarlarında prestijli duruşunuzu ilk izlenimde yansıtmak için, markanıza ve hedef kitlenize uygun stand tasarımı olmazsa olmaz bir unsurdur. İster yurtiçi olsun ister yurtdışı olsun her zaman fark edilebilen tasarımlar sizi rakiplerinizin önüne geçirecektir.

En büyük fuarların kurulduğu Amerika içinde durum aynıdır. Amerika fuar standı tasarımlarımız sizi fark edilebilir kılacaktır. Yurtdışı fuarlarda hitap edilen kitle farklı bir bakış açısına sahiptir. Bulunduğunuz sektörde dünyanın en iyileri arasında yer almak istiyorsanız, öncelikle yurtdışı fuarlarda kendinizi göstermelisiniz.  

Fuar-standı-001

 

Fuar-standı-002
Fuar-standı-003

Dikkat çeken stand tasarımları

Fuar tanıtımlarında firmaların kendi vizyonlarını, hizmetlerini, ürünlerini yani kendi hikâyelerini anlattıkları sahne fuar standıdır. Biz sizin için ilk bakışta dikkat çekeni, kaliteyi yansıtan sahneyi tasarlıyoruz. Fuar stantları hem sanatsal hem de işlevsel olmalıdır. Görsel estetiği işlevsel kullanımla buluşturan fuar stantlarımızla akıllara kazınacak sunumlar yapabilirsiniz. Firmamızın Amerika fuar stand tasarımları, Amerika fuarlarının uluslararası standartlarını karşılar ve emin olun sizin imajınız için çok önemlidir.

Dikkat çeken stand tasarımlarımız için Tasarımlarımız sayfamızı ziyaret ediniz

Fuar-standı-004

 

Fuar-standı-005
Fuar-standı-006

İlk Bakışta Kalitesiyle Farklı Fuar Stantları

İlk bakış fuardaki dinamik konumunuzu harekete geçirecek şeydir ve biz Amerika için özel fuar standı sunarken, Amerika’daki fuar koşullarına göre stand öneriyoruz. Sıradan bir fuar standı firmanızın ışığını yansıtacak görsel ve işlevsel olanaklara sahip değildir. Amaca yönelik, nokta atışı yaparak gittiğiniz yerde ilk bakışta etki bırakır.

Fuar-standı-007

Fuar-standı-008
Fuar-standı-009

Amerika fuar standı

Amerika fuar standı seçeneklerimiz, Amerika’daki fuarların konseptlerine uygun ilk bakışta ziyaretçileri kendine çeken seçenekleridir. Fuar stantlarımız sadece bakışa ve estetik algıya hitap etmez aynı zamanda firmanın gittiği yere kolay götürebileceği, kolay kurulabilen sağlam ve kullanışlı stantlardır. Amerika fuarlarında başarılı bir tanıtım yapmak için kendi firma duruşunuzu yansıtacak fuar stand tasarımlarımızı tercih edebilirsiniz.

Fuar-standı-010

Fuar-standı-011
Fuar-standı-012

Kullanışlı Ve Estetik Tasarımıyla Firmaya Değer Katan Amerika Fuar Standı

Fuar standartlarının etkileyici olmasının yanında pratik kullanım özelliklerine de sahip olması gerekir. Biz deneyimin içinden gelen bir firma olarak, fuar standartlarının kullanışlı olması gerektiğini biliyoruz. İşinizi çok kolaylaştıracak demonte fuar standı seçenekleri sunuyoruz.

Kolay kurulup kolay toplanan fuar standları

İşlevselliği estetik cazibeyle buluşturuyoruz. Bu durum fuar standınız ziyaretçileri etkilerken sizin de işinizi kolaylaştıracak ve fuar alanındaki yerinizde sanki yıllardır ordaymış gibi rahat olabileceksiniz. Amerika fuar standı seçerken firmanızın katılacağı fuarın mekânsal alan özelliklerine ve fuara gelecek kitleye göre en doğru tercihi yapmanızı sağlıyoruz. Biliyoruz ki, fuarlar bir firma için dönüm noktası olabilir. Dünyayı size hayran bırakacak fuar standını firmamızın kusursuz tasarımları arasında bulabilirsiniz.

 

Leave a comment:

Planet-exhibitions-logo-beyaz
Follow us