Orlando Fuar Standı – Planet Exhibitions
Back to top

Orlando Fuar Standı

Amerika'da Hızlı, Güvenli ve Kaliteli Fuar Standı

Orlando Fuar Standı

Orange County Convention Center

Orlando Fuar Standı , Orange County Convention Center’da düzenlenir

Orange County Convention Center Doğu Amerika’daki en büyük ikinci kongre tesisi konumunda bulunmaktadır. Tesis ziyaretçi ve katılımcılarına toplam 7 milyon feet kare alan sunmaktadır. Orlando Florida’da bulunan bu merkez her yıl Orta Florida’ya yaklaşık 3 milyar dolarlık ekonomik etki sağlamaktadır.

Tesisin ön planda olmasını sağlayan faktörlerden bir tanesi de gıda, enerji, su ve atık konularında sürdürülebilirlik sunması ve ödüllü bir tesis olmasıdır. Katılımcılar, Orange County Kongre Merkezi (OCCC) tarafından düzenlenen bir etkinliğe katılarak, Birleşik Devletler’deki en yenilikçi, büyük ölçekli sürdürülebilirlik programlarından birini desteklemektedir.

Tesisin sunduğu yeniliklerden bir tanesi de OCC Kampüs Yön Bulma uygulamasıdır. Bu uygulama ile adım adım yön bulma ve binalar arasında keşfe çıkmak oldukça kolaylaşmaktadır.

Orlando Fuar Standı

Orlando Fuar Standı

Orlando’da bir sene içerisinde birçok farklı sektörlerde çok sayıda fuar düzenlenmektedir. Orlando Amerika’nın önde gelen fuar şehirlerinden biri olmakla birlikte turistik yapısı ile her yıl milyonlarca ziyaretçi sayısına ulaşan bir şehir konumundadır.

Planet Exhibitions ile Orlando’da Fuar Standı açmak çok kolay Aşağıdaki formu doldurarak yada www.planetexhibitions.com adresini ziyaret ederek bize talepte bulunabilirsiniz. Talepleriniz en kısa sürede değerlendirilerek tarafınıza ulaşılacaktır.

Orlando’da Fuarlar

Planet Exhibitions olarak Orlando’da üretim yapıyor ve bir çok fuara kolayca erişebiliyoruz. Orlando’da Fuar Standı açacaklar için önemli fuarların bir listesini hazırladık.

Aşağıdaki linkte tıklayarak erişebilirsiniz. Katılacağınız fuar bu listede yoksa lütfen bizimle temasa geçiniz. Fuar Standı ürettirmek için en doğru adreslerinden bir tanesindesiniz. Fuar Standı dikkat, özen ve tecrübe ister.

Bu nedenle Fuar Standınızı ürettireceğiniz firmayı çok iyi seçmelisiniz.

Orange-Country-Convention-Center

Sizin için bazı notlar !

001.
Otel Rezervasyonu

Seyahate çıkmadan önce mutlaka otel rezervasyonunu yapmalı ve referans numarasını içeren bir çıktıyı yanınıza almalısınız. Rezervasyonun comfirme olduğunu takip etmeli ve ödeme tutarınıda gösteren bu belgeyi resepsiyonda mutlaka görevliye vermelisiniz. Aksi halde süpriz fiyatlar karşınıza çıkabilir.

002.
Çantanızda neler olmalı ?

Bir fuara geldiğinizi göz önüne alırsak mutlaka fuar süresinde giyecek kıyafet ve ayak-kabılar yanınızda olmalı, Kadın misafirlere tavsiyemiz acil durumlar için mutlaka düz bir ayakkabı getirmeniz. Varsa küçük bir seyahat ütüsü mükemmel olacaktır. Seyahate çıkmadan bir liste yapmanızı tavsiye ederiz.

003.
İlaçlar çok önemli

Amerika’da ilaç almak oldukça zor ve uğraştırıcı, bu nedenle yola çıkmadan önce gerekli tüm ilaçlarınızı yanınıza almayı unutmayın. Reçeteli bir ilacınız varsa mutla reçetesi (varsa ingilizcesi) yanınızda olmalı Şurup gibi sıvı ilaçlar 100 ml den daha fazla ise yolcu yanına alamayacağınızı unutmayınız.

004.
Gezilecek yerler listesi

Bu kadar uzun bir seyahate çıkıyorsanız fuar sonrası akşamüstü ve gecelerin sizin olduğunu unutmayın. Bu nedenle size gideceğiniz şehri içeren bir gezilecek yerler listesi yapmanızı ve haritadan yerleri önceden tespit edip kendinize bir rota hazırlamanızı tavsiye ederiz. Böylece şehrin tadını çıkarabilirsiniz.

005.
Bavullara dikkat

Amerika’da özellikle yurtiçi aktarmalarda bavullar genelde açılarak kontrol edilir bu yüzden eğer şifreli bir bavul taşıyorsanız şifre kilidini açmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca seyahat ettiğiniz havayolu şirketinin bagaj kurallarını okumanız ve yanınıza aldığınız bavulun ağırlığını önceden kontrolünüz iyi olacaktır.

006.
Elektrik fişleri

Amerika’da elektrik sistemi kendisine has olduğu için Türkiye’den götürdüğünüz elektrikli cihazları doğrudan şarz edemezsiniz. Bu yüzden yanınızda çevirici götürmenizi gerekir. Amerika’da 4-5 $ edinebileceğiniz bu parça Türkiye’de çok daha ucuz olup ayrıca oraya indiğinizde mak zorunda kalmazsınız.

Newsletter
Newsletter
Planet-exhibitions-logo-beyaz
Follow us