Austin Fuar Standı – Planet Exhibitions
Back to top

Austin Fuar Standı

Amerika'da Hızlı, Güvenli ve Kaliteli Fuar Standı

Austin Fuar Standı,

Austin Convention Center

Austin Convention Center Amerika’nın Teksas bölgesinde faliyetlerine devam eden bir tesistir. Austin Kongre Merkezi (ACC) Teksas’ın kalbinde yer alan USGBC LEED Gold EB sertifikalı bir tesistir.

Ziyaretçilerine yaklaşık olarak 881.400 feet kare alan sunmaktadır. 5 adet sergi salonu, 54 toplantı alanı ve 2 adet balo salonu hizmete sunulmaktadır.

Birçok farklı topluluğa ve sektöre ev sahipliği yapmanın yanı sıra Teksas için önemli cazibe merkezlerinden biri konumunda bulunmaktadır.

Austin Fuar Standı

Austin Fuar Standı

Austin’nin doğal ve kültürel özellikleri ile dikkat çekmesinin yanısıra başta geleneksel Teksas Eyalet Fuarı olmak üzere yıl içerisinde birçok farklı etkinliğe kapılarını açmaktadır.

Planet Exhibitions ile Atlanta’da , Austin Fuar Standı açmak çok kolay. Aşağıdaki formu doldurarak ya da www.planetexhibitions.com adresini ziyaret ederek bize talepte bulunabilirsiniz. Talepleriniz en kısa sürede değerlendirilerek tarafınıza ulaşılacaktır.

Austin Fuar Standı

Austin’da Fuarlar

Planet Exhibitions olarak Austin’da üretim yapıyor ve bir çok fuara kolayca erişebiliyoruz. Austin’da, Fuar Standı açacaklar için önemli fuarların bir listesini hazırladık. Aşağıdaki linkte tıklayarak erişebilirsiniz.

Katılacağınız fuar bu listede yoksa lütfen bizimle temasa geçiniz. Fuar Standı ürettirmek için en doğru adreslerinden bir tanesindesiniz. Fuar Standı dikkat, özen ve tecrübe ister. Bu nedenle Fuar Standınızı ürettireceğiniz firmayı çok iyi seçmelisiniz.

Austin-Convention-Center

Sizin için bazı notlar !

001.
Otel Rezervasyonu

Seyahate çıkmadan önce mutlaka otel rezervasyonunu yapmalı ve referans numarasını içeren bir çıktıyı yanınıza almalısınız. Rezervasyonun comfirme olduğunu takip etmeli ve ödeme tutarınıda gösteren bu belgeyi resepsiyonda mutlaka görevliye vermelisiniz. Aksi halde süpriz fiyatlar karşınıza çıkabilir.

002.
Çantanızda neler olmalı ?

Bir fuara geldiğinizi göz önüne alırsak mutlaka fuar süresinde giyecek kıyafet ve ayak-kabılar yanınızda olmalı, Kadın misafirlere tavsiyemiz acil durumlar için mutlaka düz bir ayakkabı getirmeniz. Varsa küçük bir seyahat ütüsü mükemmel olacaktır. Seyahate çıkmadan bir liste yapmanızı tavsiye ederiz.

003.
İlaçlar çok önemli

Amerika’da ilaç almak oldukça zor ve uğraştırıcı, bu nedenle yola çıkmadan önce gerekli tüm ilaçlarınızı yanınıza almayı unutmayın. Reçeteli bir ilacınız varsa mutla reçetesi (varsa ingilizcesi) yanınızda olmalı Şurup gibi sıvı ilaçlar 100 ml den daha fazla ise yolcu yanına alamayacağınızı unutmayınız.

004.
Gezilecek yerler listesi

Bu kadar uzun bir seyahate çıkıyorsanız fuar sonrası akşamüstü ve gecelerin sizin olduğunu unutmayın. Bu nedenle size gideceğiniz şehri içeren bir gezilecek yerler listesi yapmanızı ve haritadan yerleri önceden tespit edip kendinize bir rota hazırlamanızı tavsiye ederiz. Böylece şehrin tadını çıkarabilirsiniz.

005.
Bavullara dikkat

Amerika’da özellikle yurtiçi aktarmalarda bavullar genelde açılarak kontrol edilir bu yüzden eğer şifreli bir bavul taşıyorsanız şifre kilidini açmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca seyahat ettiğiniz havayolu şirketinin bagaj kurallarını okumanız ve yanınıza aldığınız bavulun ağırlığını önceden kontrolünüz iyi olacaktır.

006.
Elektrik fişleri

Amerika’da elektrik sistemi kendisine has olduğu için Türkiye’den götürdüğünüz elektrikli cihazları doğrudan şarz edemezsiniz. Bu yüzden yanınızda çevirici götürmenizi gerekir. Amerika’da 4-5 $ edinebileceğiniz bu parça Türkiye’de çok daha ucuz olup ayrıca oraya indiğinizde mak zorunda kalmazsınız.

Newsletter
Newsletter
Planet-exhibitions-logo-beyaz
Follow us