New York Fuar Standı – Planet Exhibitions
Back to top

New York Fuar Standı

Amerika'da Hızlı, Güvenli ve Kaliteli Fuar Standı

New York Fuar Standı,

Jacob K. Jawits Convention Center

New York Fuar Standı : Jacob K. Jawits Convention Center, Ticari fuarlar, kongreler ve özel etkinlikler de dahil olmak üzere yılda 170’den fazla etkinliğe ev sahipliği yapmasının yanısıra ve ABD’deki en iyi 200 ticaret fuarından 20’sine ev sahipliği yapmaktadır.

Jacob K. Jawits Convention Cente 760.000 metrekarelik sergi alanı sunan dört bölümden oluşmaktadır. Ayrıca 150 ile 5.000 kişilik bir kalabalığa ev sahipliği yapabilen bireysel salonlar bünyesinde mevcuttur. Her yıl yaklaşık 40.000 şirketin tercih ettiği bir etkinlik alanı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

New York Fuar Standı

New York Fuar Standı

Finansın başkenti New York’ta her yıl yüzlerce büyük küçük fuar düzenlenir. Özellikle moda fuarları New York’un en önem verdiği fuarlar arasındadır. Pek çok büyük moda merkezi bu fuarlarda ürün lansmanlarını gerçekleştirir. Noda fuarlarının yanısıra birçok gıda fuarı New York’da gerçekleştirilen fuarlar arasındadır.

Planet Exhibitions ile New York’da Fuar Standı açmak çok kolay. Aşağıdaki formu doldurarak ya da www.planetexhibitions.com adresini ziyaret ederek bize talepte bulunabilirsiniz. Talepleriniz en kısa sürede değerlendirilerek tarafınıza ulaşılacaktır.

New York Fuar Standı

New York’da Fuarlar

Planet Exhibitions olarak New York’da üretim yapıyor ve bir çok fuara kolayca erişebiliyoruz. New York’da, Fuar Standı açacaklar için önemli fuarların bir listesini hazırladık. Aşağıdaki linkte tıklayarak erişebilirsiniz.

Katılacağınız fuar bu listede yoksa lütfen bizimle temasa geçiniz. Fuar Standı ürettirmek için en doğru adreslerinden bir tanesindesiniz. Fuar Standı dikkat, özen ve tecrübe ister. Bu nedenle Fuar Standınızı ürettireceğiniz firmayı çok iyi seçmelisiniz.

Jacop-J.Kawitz-Convention-Center

Sizin için bazı notlar !

001.
Otel Rezervasyonu

Seyahate çıkmadan önce mutlaka otel rezervasyonunu yapmalı ve referans numarasını içeren bir çıktıyı yanınıza almalısınız. Rezervasyonun comfirme olduğunu takip etmeli ve ödeme tutarınıda gösteren bu belgeyi resepsiyonda mutlaka görevliye vermelisiniz. Aksi halde süpriz fiyatlar karşınıza çıkabilir.

002.
Çantanızda neler olmalı ?

Bir fuara geldiğinizi göz önüne alırsak mutlaka fuar süresinde giyecek kıyafet ve ayak-kabılar yanınızda olmalı, Kadın misafirlere tavsiyemiz acil durumlar için mutlaka düz bir ayakkabı getirmeniz. Varsa küçük bir seyahat ütüsü mükemmel olacaktır. Seyahate çıkmadan bir liste yapmanızı tavsiye ederiz.

003.
İlaçlar çok önemli

Amerika’da ilaç almak oldukça zor ve uğraştırıcı, bu nedenle yola çıkmadan önce gerekli tüm ilaçlarınızı yanınıza almayı unutmayın. Reçeteli bir ilacınız varsa mutla reçetesi (varsa ingilizcesi) yanınızda olmalı Şurup gibi sıvı ilaçlar 100 ml den daha fazla ise yolcu yanına alamayacağınızı unutmayınız.

004.
Gezilecek yerler listesi

Bu kadar uzun bir seyahate çıkıyorsanız fuar sonrası akşamüstü ve gecelerin sizin olduğunu unutmayın. Bu nedenle size gideceğiniz şehri içeren bir gezilecek yerler listesi yapmanızı ve haritadan yerleri önceden tespit edip kendinize bir rota hazırlamanızı tavsiye ederiz. Böylece şehrin tadını çıkarabilirsiniz.

005.
Bavullara dikkat

Amerika’da özellikle yurtiçi aktarmalarda bavullar genelde açılarak kontrol edilir bu yüzden eğer şifreli bir bavul taşıyorsanız şifre kilidini açmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca seyahat ettiğiniz havayolu şirketinin bagaj kurallarını okumanız ve yanınıza aldığınız bavulun ağırlığını önceden kontrolünüz iyi olacaktır.

006.
Elektrik fişleri

Amerika’da elektrik sistemi kendisine has olduğu için Türkiye’den götürdüğünüz elektrikli cihazları doğrudan şarz edemezsiniz. Bu yüzden yanınızda çevirici götürmenizi gerekir. Amerika’da 4-5 $ edinebileceğiniz bu parça Türkiye’de çok daha ucuz olup ayrıca oraya indiğinizde mak zorunda kalmazsınız.

Newsletter
Newsletter
Planet-exhibitions-logo-beyaz
Follow us