New Orleans Fuar Standı – Planet Exhibitions
Back to top

New Orleans Fuar Standı

Amerika'da Hızlı, Güvenli ve Kaliteli Fuar Standı

New Orleans Fuar Standı,

Ernest N. Morial Convention Center

New Orleans Fuar Standı :

Ernest N. Morial Convention Center 1,1 milyon metre karelik birinci sınıf bitişik sergi alanı ile ödüllü konumda bulunmaktadır. Ülkenin 6. En büyük kongre merkezi olmakla birlikte ülkenin en fazla konvansiyona sahip tesisleri arasında ilk 10’da yer almaktadır.

3 Katlı bir tesis olan Ernest N. Morial Convention Center, hem Louisiana Eyaleti hem de New Orleans Bölgesi’nin ekonomisini destekleyen ve genişleten kongre, fuar ve diğer etkinlikleri her yıl hizmete sunmaktadır.

New Orleans Fuar Standı

New Orleans Fuar Standı

Sağlam bir Fransız mirasına sahip bir şehir olan New Orleans’ta, sakinler genellikle “Bienvenue à la Maison” ya da “evimize hoş geldiniz” (ya da “hoş geldiniz”) anlamına gelen “Bienvenue” diyerek misafirlerini evlerine davet ediyorlar. Şehrin bu kültürel ve samimi yapısı ziyaretçilerini memnun etmektedir.

Planet Exhibitions ile New Orleans’da Fuar Standı açmak çok kolay. Aşağıdaki formu doldurarak ya da www.planetexhibitions.com adresini ziyaret ederek bize talepte bulunabilirsiniz. Talepleriniz en kısa sürede değerlendirilerek tarafınıza ulaşılacaktır.

New Orleans Fuar Standı

New Orleans’da Fuarlar

Planet Exhibitions olarak New Orleans’da üretim yapıyor ve bir çok fuara kolayca erişebiliyoruz. New Orleans’da, Fuar Standı açacaklar için önemli fuarların bir listesini hazırladık. Aşağıdaki linkte tıklayarak erişebilirsiniz.

Katılacağınız fuar bu listede yoksa lütfen bizimle temasa geçiniz. Fuar Standı ürettirmek için en doğru adreslerinden bir tanesindesiniz. Fuar Standı dikkat, özen ve tecrübe ister. Bu nedenle Fuar Standınızı ürettireceğiniz firmayı çok iyi seçmelisiniz.

Ernest-NMorial-Convention-Center

Sizin için bazı notlar !

001.
Otel Rezervasyonu

Seyahate çıkmadan önce mutlaka otel rezervasyonunu yapmalı ve referans numarasını içeren bir çıktıyı yanınıza almalısınız. Rezervasyonun comfirme olduğunu takip etmeli ve ödeme tutarınıda gösteren bu belgeyi resepsiyonda mutlaka görevliye vermelisiniz. Aksi halde süpriz fiyatlar karşınıza çıkabilir.

002.
Çantanızda neler olmalı ?

Bir fuara geldiğinizi göz önüne alırsak mutlaka fuar süresinde giyecek kıyafet ve ayak-kabılar yanınızda olmalı, Kadın misafirlere tavsiyemiz acil durumlar için mutlaka düz bir ayakkabı getirmeniz. Varsa küçük bir seyahat ütüsü mükemmel olacaktır. Seyahate çıkmadan bir liste yapmanızı tavsiye ederiz.

003.
İlaçlar çok önemli

Amerika’da ilaç almak oldukça zor ve uğraştırıcı, bu nedenle yola çıkmadan önce gerekli tüm ilaçlarınızı yanınıza almayı unutmayın. Reçeteli bir ilacınız varsa mutla reçetesi (varsa ingilizcesi) yanınızda olmalı Şurup gibi sıvı ilaçlar 100 ml den daha fazla ise yolcu yanına alamayacağınızı unutmayınız.

004.
Gezilecek yerler listesi

Bu kadar uzun bir seyahate çıkıyorsanız fuar sonrası akşamüstü ve gecelerin sizin olduğunu unutmayın. Bu nedenle size gideceğiniz şehri içeren bir gezilecek yerler listesi yapmanızı ve haritadan yerleri önceden tespit edip kendinize bir rota hazırlamanızı tavsiye ederiz. Böylece şehrin tadını çıkarabilirsiniz.

005.
Bavullara dikkat

Amerika’da özellikle yurtiçi aktarmalarda bavullar genelde açılarak kontrol edilir bu yüzden eğer şifreli bir bavul taşıyorsanız şifre kilidini açmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca seyahat ettiğiniz havayolu şirketinin bagaj kurallarını okumanız ve yanınıza aldığınız bavulun ağırlığını önceden kontrolünüz iyi olacaktır.

006.
Elektrik fişleri

Amerika’da elektrik sistemi kendisine has olduğu için Türkiye’den götürdüğünüz elektrikli cihazları doğrudan şarz edemezsiniz. Bu yüzden yanınızda çevirici götürmenizi gerekir. Amerika’da 4-5 $ edinebileceğiniz bu parça Türkiye’de çok daha ucuz olup ayrıca oraya indiğinizde mak zorunda kalmazsınız.

Newsletter
Newsletter
Planet-exhibitions-logo-beyaz
Follow us