Amerika Fuar Merkezleri – Planet Exhibitions
Back to top

Amerika Fuar Merkezleri

Amerika'nın en iyi fuar alanları

Mc_Cormic_Place

McCormick Fuar Merkezi

Kuzey Amerika’daki en büyük kongre merkezidir. Amerika Birleşik Devletleri, Chicago, şehir merkezinin güneyinde, Michigan Gölü kıyısında ve yakınında, birbirine bağlı dört bina ve bir kapalı arenadan oluşmaktadır.

Washington_State_Convention_Center

Washington State Fuar Merkezi

Washington Eyaleti Kongre ve Ticaret Merkezi 21.990 m2 sergi alanına sahiptir ve Kuzey Batı Amerika’nın önemli bir fuar merkezidir. Seattle’de bir çok fuar bu alanda yapılmaktadır.

Phoneix_Convention_Center

Phoenix Fuar Merkezi

1972’de açılan ve ABD’nin en eski fuar merkezlerinden olan Phoenix Convention Center 28.000 m2 toplam sergi alanı sahiptir ve 4 salonan ve bir balo salonundan oluşur. Arizona’nın yerel mimarisini yansıtır.

St.Louis-Convention-Center

America's Center Fuar Merkezi

1972 senesinde açılan America’s Center, St. Louis, Missouri’nin merkezinde yer alan bir kongre merkezidir ve 100.000 m2 sergi alanı ile Amerika’nın 4.büyük fuar merkezidir. Dome at Americas Center ile yanyanadır.

LasVegas_Convention_Center

Las Vegas Fuar Merkezi

Las Vegas Kongre Merkezi, Las Vegas Konvansiyonu ve Ziyaretçi Kurumu tarafından işletilmekte ve işletilmektedir. 1.940.631 feet kare sergi alanı ile dünyanın en büyük kongre merkezlerinden birisidir.

San_Diego_Convention_Center

San Diego Fuar Merkezi

1987 yılında tamamalana ve 57.000 m2 Sergi alanı ile marina bölgesinde yer alan San Diego Convention Center Kaliforniya eyaletinde yer alır ve bir çok Amerika Fuarına ev sahipliği yapar.

Ernest_N._Morial_Convention_Center

Ernest N.Morial Fuar Merkezi

Ernest N. Morial Kongre Merkezi New Orleans, Louisiana, ABD’de bulunmaktadır. 2006 yılı itibariyle, yaklaşık 11 bloğu kapsayan yaklaşık 102.000 m² sergi alanına ve 280.000 m² toplam alana sahiptir.

Georgia-world-congress-center

Georgia World Fuar Merkezi

Georgia Dünya Kongre MerkeziGeorgia Dünya Kongre Merkezi 1976’da açıldı 140.000 m2 sergi alanı ile Atlanta’nın en büyük fuar merkezidir.Her yıl bir milyondan fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapar.

Orange_County_Convention_Center

Orange County Fuar Merkezi

Orange County Kongre Merkezi Orlando, Florida’da bir kongre merkezidir. McCormick Place’ten sonra ABD’deki en büyük ikinci kongre merkezidir.200.000 m2’lik sergi alanına sahiptir.

Georgia_international_convention_center

Georgia Int. Fuar Merkezi

2009’da açılan Georgia Uluslararası Kongre Merkezi veya GICC, Atlanta yer alan ikinci büyük fuar merkezidir ve bir çok önemli etkinliğe ve spor aktivitesine ev sahipliği yapar.

Detroit_Cobo_Convention_Center

Detroit Cobo Fuar Merkezi

Cobo Center olarak bilinen TCF Center, Detroit, Michigan şehir merkezinde, 67.200 m2 sergi alanına sahiptir. TCF Center’da düzenlenen en büyük yıllık etkinlik, Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarıdır.

Walter_E_Wahsington_Convention_Center

Walter E. Was. Fuar Merkezi

Walter E. Washington Kongre Merkezi, Washington DC’de bulunan 65.300 m2 sergi alanına sahip bir kongre merkezidir. 2003 yılında tamamlanmış olup bir çok uluslararası fuara ev sahipliği yapar.

Boston_Convention_Center

Boston Fuar Merkezi

Boston Kongre ve Sergi Merkezi (BCEC), Boston, Massachusetts, ABD’de bir sergi merkezidir. Yaklaşık 48.000 m2 sergi alanı ile ABD’nin önemli fuar merkezlerinden birisidir.

Austin_Convention_Center

Austin Fuar Merkezi

1992’de açılan ve topalm 23.000 m2 sergi alanı. bulunan Neal Kocurek Memorial Austin Kongre Merkezi Austin, Teksas’ta bulunan çok amaçlı bir kongre merkezidir. Bölgenin ilerlemesine katkıda bulunur.

Jacop_J._Kawitz_Convention_Center

Jacob K. Jawitz Fuar Merkezi

Genellikle Javits Center olarak bilinen Jacob K. Javits Kongre Merkezi 1986’da bitmiş ve o yıl ölen ABD Senatörü Jacob Javits adını almıştır. 78.000 m2 toplam sergi alanına sahiptir. ABD’deki 12.büyük fuar merkezidir.

Cleveland_I_X_Center

I-X Center Fuar Merkezi

1985 yılında açılan I-X Center, 93.000 m2 kapalı alanı ile Amerika’nın en bğüyük fuar merkezlerinden birisidir ve Cleveland, Ohio’dadır. Amerika’nın en büyük boat show etkinliğine ev sahipliği yapmaktadır.

Blog sitemizi ziyaret etmek ister misiniz Amerikada Fuar Standı Amerikada Fuar Standı

Amerika Fuar Merkezleri ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz ?  Bilgi Al

Burada olmayan ve yer almasını istediğiniz Amerika Fuar Merkezleri ile ilgili daha fazla bilgi varsa lütfen bize yazın ?  Bize Yazın

Planet-exhibitions-logo-beyaz
Follow us