Fuar Seyahatine çıkarken dikkat edelim • Planet Exhibitions
Back to top

Planet Exhibitions

  /  Planet Blog   /  Fuar Seyahatine çıkarken dikkat edelim
Business-traveller

Fuar Seyahatine çıkarken dikkat edelim

Fuar Seyahati : Sizlerin, çalışanlarınızın ve şirketiniz için çok değerli olan zaman ve parayı harcadığınız Amerika Fuar standınızın kusursuz olması ve katıldığınız fuarın verimli geçmesinde, seyahatinizden önce yapacağınız planlama ve hazırlıklar kilit rol oynar.

Planet Exhibitions olarak bizler fuar seyahati konusunda sektörde faaliyette bulunduğumuz uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeleri size aktarmak isteriz;

+Erken hareket edip buna göre aksiyon alarak daha çok opsiyona daha ekonomik şekilde ulaşabilirsiniz.

+Fuar tarihleri yaklaştıkça uçak biletlerine olan taleplerin artmaya başladığını ve paralel oranda fiyatların katlandığını unutmayın.

+Ufak bir bedel ödeyerek yaptıracağınız sağlık sigortasının, sağlık hizmetlerinin çok yüksek meblağlar tutuğu dünyanın bir diğer ucunda sizi koruyacağını unutmayın.

+Konaklama yapacağınız yerlerin konumunu belirlerken havaalanı ve fuar alanı arasındaki ulaşım imkanlarını dikkate alarak seçim yapmaya özen gösteriniz. Daha ucuza aldığınız bir konaklamanın sizin ve çalışanların verimini bir hayli düşürebilir.

+Online sistem ve sosyal medya üzerinden takip ederek fuarla ve katılımcılarla ilgili bol bol bilgi toplayın. Fuar başlamadan alcağınız randevular sayesinde önemli kontaklara çok daha kolay ulaşabilirsiniz.

+Amerika Fuar standı tasarımınızı gözden geçirerek üreteci ajansınızdan gerekli güncellemeleri mümkün olduğunca erken talep edin. Lojistik imkanınızın Avrupa fuarlarına göre daha kısıtlı ve pahalı unutmayın.

+Amerika Fuar Standınızda kullanmak istediğiniz görsellerin ve materyallerin tasarımlarını yaptırdığınız görsel tasarım ajansınızdan mümkün olduğunca erken yapmasını isteyin.

+Online order sisteminden gerekli olan siparişleri mümkün olduğunca hızlı vererek erken sipariş indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

+Amerika Fuar Standı lojistiğinin konumunu, gümrükleme bilgilerini, fuar alanı veya depo teslimat durumuyla üretici ajansınızdan güncel olarak isteyin.

+Fuar Seyahati süresinde araba kiralamak istiyorsanız, online sistem üzerinden parking slot (park yeri) rezervasyonu vermeyi unutmayın. Neredeyse gün boyu ayakta durup ziyaretçilerle ilgilenmek zorunda kalacağınız bir ortamda her gün ekstra birkaç km fazladan yürümek zorunda kalmak sizin için pek iyi olmayabilir.

+Yedek kıyafet, Birkaç çift ayakkabı götürmeyi unutmayın. Özellikle gün boyu topuklu ayakkabılarla ayakta duran bayan çalışanlar için bir çift babet ayakkabı mutluluk verici olacaktır.

+Fuar alanında ulaşabileceğiniz yemek imkanlarının kısıtlı ve sağlıksız olabileceğini unutmayın. Alternatif yemek opsiyonlarını önceden belirleyin. Yorucu fuar temposunda, kuru meyveler gibi ufak atıştırmalıklar, vitamin takviyeleri size ve çalışanlarınıza enerji desteği sağlar.

+Havaalanında ülkeye giriş yaparken sınır kapısı memurlarına göstereceğiniz belgeleri basılı halde yanınızda bulundurun (Fuar giriş kartı, konaklama, dönüş biletiniz vs…)

Daha fazla blog yazısı okumak ister misiniz ? Lütfen amerikadafuarstandi.com blog sitemizi ziyaret edin. Ayrıca web sitemizdeki ilham veren tasarımları incelediniz mi ? Lütfen tıklayın

Planet Exhibitions Hakkında: Planet Exhibitions Chicago ve Las Vegas‘ta üretim tesisleri bulunan Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika başta olmak üzere Kuzey ve Güney Amerika kıtasında fuar standı tasarım, üretim, montaj ve depolama hizmeti sunan global bir hizmet şirketidir. Amerika Fuar Standı konusunda konusunda ülkenin çeşitli eyaletlerinde cep depolar ile müşterilerine hizmet verir.

Planet Exhibitions Web Sitesi için tıklayınız

Planet-exhibitions-logo-beyaz
Follow us