Chicago Sweets & Snacks fuarındayız • Planet Exhibitions
Back to top

Planet Exhibitions

  /  Planet Blog   /  Chicago Sweets & Snacks fuarındayız
Chicago Sweets & Snacks fuarındayız

Chicago Sweets & Snacks fuarındayız : Daha önce farklı ülkelerde fuar standı kurma şansı bulduğumuz ETİ’ye bu sefer Chicago’da fuar standı kurma şansı yaşadık. Amerika’da bir çok kez fuar standı kurduğumuz MCCormick Place çok yakın zamanda yeni bir sweets & snacks için kapılarını açıyor olacak. Yaklaşık bir aylık hazırlık sürecinden sonra hazırladığımız fuar standı malzemelerini denizyolu ile New York Limanına gönderdik. New York’a vardıktan kısa süre sonra Chicago’ya tren ile ulaştırılacak olan stand malzemelerimiz daha sonra acentemiz aracılığı ile McCormick Place Convention Center’a ulaştırılacak .

Yeni bir Amerika seyahati için hazırız.

Standımızı ve çalışmalarımızı kısa süre sonra referanslar bölümünde görebilirsiniz. Chicago Sweets & Snacks fuarındayız

Daha fazla blog yazısı okumak ister misiniz ? Lütfen amerikadafuarstandi.com blog sitemizi ziyaret edin. Ayrıca web sitemizdeki ilham veren tasarımları incelediniz mi ? Lütfen tıklayın

Planet Exhibitions Hakkında: Planet Exhibitions Chicago ve Las Vegas‘ta üretim tesisleri bulunan Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika başta olmak üzere Kuzey ve Güney Amerika kıtasında fuar standı tasarım, üretim, montaj ve depolama hizmeti sunan global bir hizmet şirketidir. Amerika Fuar Standı konusunda konusunda ülkenin çeşitli eyaletlerinde cep depolar ile müşterilerine hizmet verir.

Planet Exhibitions Web Sitesi için tıklayınız

Planet-exhibitions-logo-beyaz
Follow us