Amerika'da Fuarlar • Planet Exhibitions
Back to top

Planet Exhibitions

  /  Planet Blog   /  Amerika’da Fuarlar
amerika-fuarlar

Amerika’da Fuarlar

Amerika’da Fuarlar : Fırsatlar ülkesi Amerika zaman değişse de her zaman büyük fırsatlar sunmaya devam ediyor. 52 eyaleti ve 500’den fazla şehriyle Amerika Birleşik Devletleri her yıl büyüklü küçüklü 31.000 fuar ve konferansa ev sahipliği yapar (UFI verilerine göre ). Gerçek anlamda 255 Convention Center’in olduğu pazarda toplam sergi alanı 75 milyon square feet (6.9 milyon m2) bulmaktadır. Her 92 milyon profesyonel ziyaretçi standları gezer. Rakamlar büyüleyici değil mi ?

PwC’a rakamlarına göre göre Amerikadaki ticaret fuarları her sene 15.7 milyar dolarlık bir ticaret hacmi oluşturuyor ve bu pazarın 2023 yılına 18.7 milyar dolara ulaşması öngörülüyor. Yine PwC’ın hazırladığı makaleye göre ticaret fuarları Amerika’daki ikinci en büyük B2B pazar ağını oluşturmaktadır.

Tüm bunların yanında söylemek gerekirki dünya ticaret fuarları pazarını Avrupalı şirketler domine etmektedir ve dünyanın en büyük 30 fuar şirketinden sadece 1 tanesi Amerikan Şirketidir. Amerika’nın en çok ziyaretçi çeken fuarı 800.000 ziyaretçisi ile Kuzey Amerika Otomobil Show’u NAIAS’dır. 1907 yılından beri Detroit’de düzenlenen bu etkinliğin dışında ticari etkisi açısından en etkili ve büyük fuar Las Vegas’ta düzenlenen CES (Consumer Electronic Show)’dur. 160.000 m2’lik alanda 170.000 ziyaretçi ve 5.500 katılımcı ile gerçekleşen bu fuar dünyanın her noktasından ziyaretçiyi Amerika’ya çekmektedir.

 

Amerika’da fuar standı yaptırmak için en doğru adrestesiniz. Amerika’da Fuarlar

 

Gezegen Sergileri Austin ‘de Fuar Standı açmak çok kolay kullanılabilir formülü doldurarak ya da www.planetexhibitions.com ziyaret etmek için bize talepte bulunamaz. Talepleriniz en kısa sürede değerlendirilerek tarafınıza ulaşılacaktır.

Amerika’da Üretim

Gezegen Sergileri olarak Amerika’da üretim yapıyor ve hepsi fuara mevcuttur erişebiliyoruz. Aşağıda operasyonda olduğumu şehirleri görmektesiniz

Daha fazla blog yazısı okumak ister misiniz? Lütfen amerikadafuarstandi.com blog sitemizi ziyaret edin. Ayrıca web sitemizdeki referanslarımızı incelediniz mi? Lütfen tıklayın

Amerika’da Fuarlar

Planet-exhibitions-logo-beyaz
Follow us