Amerika Fuarlarına Türk firmalarından Yoğun İlgi • Planet Exhibitions
Back to top

Planet Exhibitions

  /  Planet Blog   /  Amerika Fuarlarına Türk firmalarından Yoğun İlgi
Amerika Fuarlarına Türk firmalarından Yoğun İlgi

Amerika Fuarlarına Türk firmalarından Yoğun İlgi. Amerika’da her yıl binlerce fuar gerçekeleşiyor ve bu fuarlara Türk firmalarının ilgisi her geçen gün daha da artıyor. Amerika Kıtası 1.3 milyarı aşan nüfusu ile oldukça büyük bir pazar ve aynı zamanda 320 milyonluk nüfusu ile dünyanın en büyük ekonomisi Amerika Birleşik Devletleri bu pazara ulaşmak isteyen Türk firmaları için oldukça cazip görünüyor. Amerika son iki yüzyıldır fırsatlar ülkesi olarak biliniyor. Farklı ekonomik düzeni, alışveriş alışlanlıkları, kişi başı milli gelir bu ülkenin neden doğru bir pazar olduğunun önemli göstergeleri.

Ancak her şey göründüğü kadar kolay değil. Amerika bir çok açıdan ihracatçı firmalarımızın satış yaptığı diğer ülkelerden farkılıdır. Farklı regülasyonlar, farklı tüketim alışkanlıkları ve beklentiler ve  bu zorlukların en başında geliyor. Ancak tüm bunları ihracatçı firmalaramızın Amerika Fuarlarına Türk firmalarından Yoğun İlgi göstermesine engel olmuyor.

Amerika pazarına baktığımızda, sene içerisinde yapılan önemli fuarlar arasında Coverings, Magic Las Vegas, NY Now, Glass Build, Pack Expo, FabTech fuarlarıdır. Bunun yanısıra KBIS, The Home Inspired Show, ISPA gibi fuarlarda son dönemde önem kazanan fuarlar arasındadır.

Daha fazla blog yazısı okumak ister misiniz ? Lütfen amerikadafuarstandi.com blog sitemizi ziyaret edin. Ayrıca web sitemizdeki ilham veren tasarımları incelediniz mi ? Lütfen tıklayın

Planet Exhibitions Hakkında: Planet Exhibitions Chicago ve Las Vegas‘ta üretim tesisleri bulunan Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika başta olmak üzere Kuzey ve Güney Amerika kıtasında fuar standı tasarım, üretim, montaj ve depolama hizmeti sunan global bir hizmet şirketidir. Amerika Fuar Standı konusunda konusunda ülkenin çeşitli eyaletlerinde cep depolar ile müşterilerine hizmet verir.

Planet Exhibitions Web Sitesi için tıklayınız

Planet-exhibitions-logo-beyaz
Follow us