Ada Fuar Stand Tasarımı'nda nelere dikkat edilmeli ? • Planet Exhibitions
Back to top

Planet Exhibitions

  /  Planet Blog   /  Ada Fuar Stand Tasarımı’nda nelere dikkat edilmeli ?

Ada Fuar Stand Tasarımı’nda nelere dikkat edilmeli ?

Dünya’nın birçok yerinde gerçekleşen fuarlarda olduğu gibi Amerika Fuar Standı katılımı yapan firmalar için Ada Fuar Stand Tasarımı oldukça değerlidir. 4 tarafı açık olduğu için katılımcılara mümkün olabilecek en fazla ziyaretçiye ulaşma fırsatı verir. Planet Exhibitions sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesi ile Chicago Fuar Standı, Las Vegas Fuar Standı gibi daha birçok farklı şehir ve eyaletlerde ada standı tasarımlarını hayata geçirmiştir.

+Ada standı tasarımı yaparken öncelikli olarak hedefin belirlenmesi gerekir.

+Ürün tanıtımı yapmak veya marka bilinirliğini arttırmak için tasarlanan bir fuar standı ziyaretçilerin kolaylıkla girip çıkacağı şekilde tasarlanmış olmalıdır. Diğer taraftan satış odaklı bir Amerika Fuar Standı tasarımı isteniyorsa giriş ve çıkışların daha kontrollü olduğu ve ziyaretçilerin satış ekibine yönlendirilebileceği bir tasarım yapılması gerekir.

+Ada stand tasarımda standın herhangi bir cephesini tamamıyla kapatabilecek büyük ve uzun duvarlardan kaçınmak gerekir.

+Tasarım içerisinde depo ve toplantı odası isteniyorsa, bunların standın ortasında birbirlerine yakın olmayacak şekilde konumlandırılması ve ölü alan oluşmasından kaçınmak gerekir. Buda Ada Fuar Stand Tasarımı için doğru sonuçlar sağlar.

 

Unutmayın ada fuar standı etrafınızdaki dört koridordan ziyaretçi çekecektir !

 

+Truss kullanımı gerek ışıklandırma gerekse sergilenecek ürünler için size avantaj sağlayacaktır.

+4 taraflı lightbox ve benzeri asılabilen objelerle standın ziyaretçiler tarafından fark edilmesi sağlanabilir.

+Tasarımda kullanılan elektrik ve su kullanılmak isteniyorsa dağıtım noktaları göz önünde bulundurulmalıdır.

+Yüksek zemin kullanımı standınızın gelecek misafirlerinizde farklı bir ortama girdikleri hissini uyandıracaktır. Ada Fuar Stand Tasarımı nız amacına ulaşmış olacaktır

+Ada standarda sıklıkla tercih edilen unsurlardan bir tanesi de double deck olarak adlandırılan 2 katlı yapıların eklenmesidir.

Daha fazla blog yazısı okumak ister misiniz ? Lütfen amerikadafuarstandi.com blog sitemizi ziyaret edin. Ayrıca web sitemizdeki ilham veren tasarımları incelediniz mi ? Lütfen tıklayın

Planet Exhibitions Hakkında : Planet Exhibitions Chicago ve Las Vegas‘ta üretim tesisleri bulunan Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika başta olmak üzere Kuzey ve Güney Amerika kıtasında fuar standı tasarım, üretim, montaj ve depolama hizmeti sunan global bir hizmet şirketidir. Amerika Fuar Standı konusunda konusunda ülkenin çeşitli eyaletlerinde cep depolar ile müşterilerine hizmet verir.

Planet Exhibitions Web Sitesi için tıklayınız

Planet-exhibitions-logo-beyaz
Follow us